Oferta

 

Nasza firma już od 2007 roku specjalizuje się w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, zwanych zwykle rekuperacją.  Dzięki nam możecie mieć Państwo w domu świeże powietrze tam gdzie potrzeba, w takiej ilości ile potrzeba, oraz wtedy kiedy potrzeba. Dostarczane powietrze może być oczyszczone z zanieczyszczeń oraz dogrzane lub schłodzone i nawilżone. Wszelkie zanieczyszczenia powstałe w domu mogą być z niego szybko usunięte.

Proponujemy także systemy ogrzewania i chłodzenia budynku za pomocą powietrza. Są to systemy ogrzewania i chłodzenia nadmuchowego amerykańskiej firmy Carrier, występujące w Polsce pod marką FEELCO. System zapewnia pełną kontrolę parametrów powietrza przy wykorzystaniu urządzeń najwyższej światowej klasy.

Zachęcamy do kontaktu z nami na jak najwcześniejszym etapie budowy, najlepiej jeszcze w fazie projektowej. Wtedy najłatwiej zintegrować nasze instalacje z powstającym budynkiem. Z drugiej jednak strony warto rozważyć modernizację również istniejących, często bardzo leciwych domów.