O firmie

ELTIM TB jest firmą zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła, klimatyzacją oraz szerokimi zagadnieniami związanymi z ochroną cieplną budynków.

Działamy w ramach grupy firm projektowych i wykonawczych  zajmujących się kompleksowo budownictwem pasywnym i niskoenergetycznym.

 

Nasza działalność to:

 

Uczestniczymy w projektowaniu i wykonawstwie  domów w najwyższym standardzie energetycznym, również pasywnych. Ponieważ domy takie muszą być niezwykle starannie zaprojektowane i wykonane, nasze podejście do zagadnienia nie ogranicza się jedynie do wentylacji z odzyskiem ciepła, ale dotyczy całego procesu projektowo-budowlanego. Promujemy również w naszym kraju ideę budownictwa niskoenergetycznych domów z produktów naturalnych, ekologicznych, przyjaznych człowiekowi. Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego OSBN.

W procesie projektowym optymalizujemy zarówno bryłę budynku jak i jego instalacje, dzięki czemu nasze domy są komfortowe, zdrowe, niezwykle energooszczędne, a jednocześnie dostępne cenowo!

Aby sprostać tak wysokim wymaganiom stale doskonalimy naszą wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i targach. Współpracujemy z podmiotami zaangażowanymi w ochronę cieplną budynków, takimi jak Agencja Poszanowania Energii, Polski Instytut Budownictwa Pasywnego, Politechnika Łódzka.

W naszej pracy stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne, wykorzystujemy profesjonalne programy projektowe i narzędzia.

Naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - rekuperacja. Obszar działania - Łódź i Polska centralna, ale także wybrane inwestycje w całej Polsce.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy. Naszą misją jest szerzenie i wdrażanie w życie idei niedrogich w budowie i tanich w utrzymaniu, lecz zdrowych i komfortowych domów.
Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie jest do Państwa dyspozycji!