Wentylacja w starym domu

Jeżeli masz dom, w którym jest wentylacja grawitacyjna zastanawiasz się być może czy warto zmienić ją na wentylację mechaniczną?

 

Wiąże się to przecież z dodatkowymi niebagatelnymi kosztami i nieuniknionym  bałaganem. Czy warto więc  ponieść koszty i niewygody dla jakiejś nowinki technicznej?

Rzeczywiście, w starym  domu nie mamy już "premi  finansowej" za brak kanałów grawitacyjnych. Kiedyś je wybudowaliśmy i zapłaciliśmy już za to, nikt nam  tego nie zwróci. Koszt wentylacji mechanicznej to kilkanaście tysięcy złotych. Co zyskujemy?

Najważniejszą zaletą jest jednak zdrowie Twoje i Twojej Rodziny. Zobacz proszę wcześniejszy punkt "zalety wentylacji mechanicznej" aby uświadomić sobie, ile jeszcze możesz zyskać.

Bałagan związany z montażem  instalacji też nie musi być taki straszny. Instalację kanałów staramy się jak najbardziej zintegrować z budynkiem, stosując np. nowoczesne systemy kanałów polietylenowych o niewielkich średnicach.

Zapytaj o projekt dla konkretnego domu, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!

I jeszcze jedno. Ta inwestycja zwróci Ci się również finansowo, czego nie można powiedzieć np. o remoncie łazienki. A łazienkę przecież pomimo to wyremontujesz!